Rewolucja w ogrzewaniu!
Kocioł pulsacyjny

Stiebel Eltron Promocja

Zaawansowane rozwiązania w dziedzinie ogrzewania dają wysoką wydajność. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON gwarantują najwyższą skuteczność działania i wykorzystują naturalną energię, by stale zapewniać przyjemne ciepło. Producent pomp ciepła STIEBEL ELTRON prezentuje szeroki wybór urządzeń. To pompy ciepła, które mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb Inwestorów. Każda pompa ciepła wyróżnia się połączeniem najwyższej jakości wykończenia, innowacyjnymi technologiami oraz efektownym designem. Dzięki temu jej zastosowanie to przyszłościowa inwestycja i oszczędności, którym inni producenci pomp ciepła nie mogą dorównać.

Fotowoltaika, wentylacja, rekuperacja oraz pompy ciepła, które producent łączy w efektywną instalację, to nowoczesny i ekologiczny sposób na uzyskanie energii cieplnej zarówno w domu, jak i w przestrzeniach biznesowych. Zachęcamy do zapoznania się z produktami marki STIEBEL ELTRON, również prowadzimy serwis i służymy fachowym doradztwem w doborze najbardziej optymalnych systemów ogrzewania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

banner

 

Stiebel Eltron rozumie potrzebę dbania o jakość powietrza. Od ponad 40 lat rozwijamy technologię ekologicznych pomp ciepła. Ciepło wytwarzane przez nasze pompy potrzebne do ogrzania domu oraz wody użytkowej pochodzi z natury. Podczas jego wytwarzania nie ma żadnej emisji spalin, żadnego dymu. Zależy nam na jakości powietrza w Państwa domu. Klienci, użytkujący nasze urządzenia, często mówią, że powietrze w ich domach jest aksamitne. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom polepszania jakości powietrza oraz redukcji SMOGu proponujemy Państwu EkoDotację STOP SMOG. EkoDotacja STOP SMOG rozpoczyna się 23 kwietnia 2018 i trwa do 31 października 2018r. lub do wyczerpania zapasów. Promocją objęte zostały wybrane pompy ciepła powietrze i gruntowe w szerokim zakresie mocy, w tym również modele z opcją chłodzenia. Urządzenia są dedykowane do nowych oraz modernizowanych budynków.

EkoDotacja STOP SMOG polega na przyznaniu dotacji, która będzie pokrywała koszty montażu wybranego pakietu pomp ciepła. Wielkość EkoDotacja STOP SMOG wynosi 5.000,- zł brutto (firma instalująca urządzenia obciąży Stiebel Eltron kwotą 4.065,04 zł+23% VAT). Oprócz tego uruchomienie oraz regulacja zestawu urządzeń zostanie przeprowadzone na koszt Stiebel Eltron.

Dodatkowo w czasie trwania akcji obniżone zostały ceny na wybrane pakiety pomp ciepła wraz z kompletnym osprzętem. Dodatkowa korzyść może wynosić nawet aż do ponad 16.000,- zł netto.

Dobierając do ww. pakietów pomp ciepła rekuperator możliwa jest oszczędność nawet kolejnych 2.000,- zł netto.

Wykaz urządzeń objętych EkoDotacją znajduje się w załączniku nr 1 do regulaminu.

Niektóre z pakietów:

  • stop smog
  • stop smog
  • stop smog

Zobacz pompy ciepła i rekuperatory w EkoDotacji STOP SMOG: