Niezawodność
od 25 lat
Szwedzka jakość
Czyste powietrze
Praca w każdych warunkach
nawet do -25°C!
Rewolucja w ogrzewaniu!
Kocioł pulsacyjny

O Nas

 

Pompy ciepła, są stosowane w Europie już od wielu lat. W wielu krajach takich jak: Niemcy, Szwecja czy Austria, co trzeci nowo budowany dom, ogrzewany jest za pomocą energii odnawialnej.

Pompy ciepła to korzystanie z niewyczerpywalnych zasobów ciepła z ziemi, słońca i powietrza...

 

Firma Centrum-ZOE powstała z entuzjazmu do czystego, nieemisyjnego i bezobsługowego ogrzewania budynków. Wierzymy, że w najbliższej przyszłości ogromna większość nowych budynków i znaczna część modernizowanych, będzie ogrzewana za pomocą pomp ciepła. Zdecyduje o tym nie tylko rosnąca świadomość ekologiczna, ale także najniższe możliwe koszty eksploatacji - nie przez przypadek na naszej stronie internetowej i innych materiałach marketingowych znajdziecie Państwo sympatyczną zieloną świnkę - symbol oszczędności, bo po co wydawać pieniądze na dym w kominie skoro można je wydać na coś dużo fajniejszego np. przyjemności, inwestycje w edukację dzieci czy własny rozwój.

Jesteśmy po to żeby dać Państwu kompleksową obsługę w zakresie taniego i ekologicznego ogrzewania i chłodzenia domu; indywidualnie dobraną koncepcję, dobór optymalnego urządzenia, projekt geologiczny i wykonanie odwiertu, wykonanie instalacji wewnętrznej (podłogowej, ściennej, klimakonwektory), serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania na inwestycje.

 

Więcej szczegółów na temat urządzeń i materiałów których używamy w instalacjach znajdziecie w zakładkach tematycznych.

Tutaj chcemy tylko poinformować, że oferowane przez nas urządzenia takich Firm jak:

 

Reprezentują najnowocześniejszą technologię  w naprawdę korzystnej cenie.

W zakładkach tematycznych znajdziecie też rozwiązania, które uczynią ogrzewanie Waszego domu jeszcze tańszym - kotły gazowe Pulsacyjne, instalację fotowoltaiczną zasilającą pompę ciepła i inne urządzenia .

Firma  zajmuje się propagowaniem nowoczesnych systemów  grzewczych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, projektowaniem, doborem urządzeń, montażem, serwisem i sprzedażą.

Wykonujemy montaż:

 

 

 

Tworzymy kotłownie w pełni zasilane odnawialnymi źródłami energii 

Coraz więcej inwestorów decyduje się na energię odnawialną. Instalację grzewczą najlepiej zaplanować na etapie projektu. Markowe produkty proponowane przez naszą firmę  zbudowane są z wysokiej jakości materiałów, a co za tym idzie, będą dłużej nam służyły. Zawierają osprzęt instalacyjny, czyli nie musimy inwestować w ukryte koszty. Urządzenia kompaktowe są też łatwiejsze w montażu i tym samym pozwalają nam zaoszczędzić czas. Wydając pieniądze na urządzenia ogrzewające dom, czy produkujące prąd z energii odnawialnych powinniśmy pomyśleć o trwałości urządzenia i bezawaryjnej pracy przez długie lata.

      

Oferujemy w sprzedaży:

  • POMPY CIEPŁA do CO 
  • POMPY CIEPŁA do CWU
  • Kolektory
  • Kotły kondensacyjne
  • Kotły Pulsacyjne AUER(Wiecej niż kondensacja)

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół CENTRUM-ZOE